Türk Hava Yolları İletişim ve Bilet Hizmetleri

Türk Hava Yolları ile seyahat etmek artık daha kolay ve hızlı! Uçak biletlerinizi almak, değişiklikler yapmak veya sorularınızı sormak için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Türk Hava Yolları İletişim Numarası: 0850 360 34 03

Türk Hava Yolları iletişim numarası olan 0850 360 34 03 ile iletişime geçerek hızlıca hizmet alabilirsiniz. Herhangi bir ekstra tuşlama yapmanıza gerek yok, sadece arayın ve ihtiyacınızı belirtin. Uzman müşteri temsilcilerimiz, sizin için en uygun seyahat seçeneklerini bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bilet Değişiklikleri ve Rezervasyon İşlemleri

Türk Hava Yolları ile uçak bileti almak veya mevcut rezervasyonunuzu değiştirmek artık çok kolay. Müşteri temsilcimizle görüşerek gideceğiniz yeri belirtebilir ve en uygun uçuşu bulabilirsiniz. Eğer fiyat size uygunsa, ödemeyi kart bilgilerinizi kimse ile paylaşmadan IVR sistemiyle kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, bilet değişiklikleri için PNR numaranızı veya bilet numaranızı paylaşmanız yeterlidir.

Bagaj Hakkı Bilgisi

Türk Hava Yolları’nın bagaj hakkı politikası hakkında bilgi almak için bizi arayın. “Promosyon” sınıfı biletlerde 20 kg, “Ekonomi” sınıfı biletlerde 30 kg ve “Business” sınıfı biletlerde 40 kg bagaj hakkı sunulmaktadır. Bebek yolcular için de 10 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Eğer bagajınızın ağırlık sınırlarını aşarsanız, ek ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Uçuş Deneyimi

Türk Hava Yolları ile seyahat ederken ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yenilenen Lounge hizmeti ile yurtdışı uçuşlarınızda talebinize bağlı olarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Lounge’da rahatlayabilir, lezzetli atıştırmalıklar ve içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, konforlu uçuşunuzun ardından exclusive drive hizmeti ile transfer noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Lüks otomobil ve özel şoför hizmeti ile seyahatinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Exclusive drive hizmeti, Türk Hava Yolları’nın birçok uluslararası uçuş noktasında sunulmaktadır.

Engellilere, Hastalara ve Çocuklara Özel Hizmet

Türk Hava Yolları, engellilere, hastalara, yaşlılara ve çocuklara özel bir özen göstermektedir. Tekerlekli sandalye veya sedye kullanımı gerektiren kişilere ücretsiz refakat sağlanmaktadır. Görme engelli yolcuların refakatçi köpekleri de uçuşa ücretsiz kabul edilmektedir. Bebekler ve anneleri için uygun emniyet kemerleri sunulan bir diğer hizmettir. Özel ilgiye gereksinimi olan yolculara pasaport, check-in gibi işlemlerde öncelik verilmektedir.

Sık Sorulan Sorular

– THY İletişim Numarası ile Çağrı Merkezine Nasıl Bağlanırım? Tek yapmanız Thy iletişim numarasını aramak. Herhangi bir ekstra tuşlama yapmaya gerek yok.

– Çağrı Merkezinden THY Uçak Bileti Değişikliği Nasıl Yapılır? PNR numaranızı veya bilet numaranızı paylaşmanız yeterlidir. Sonrasını bize bırakın.

– Hava Yolları Çağrı Merkezinden THY Uçak Bileti Nasıl Alınır? Müşteri temsilcimize bağlandığınızda gideceğiniz yeri belirterek size en uygun uçuşu bulabilir ve ödemeyi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

– THY Çağrı Merkezi Uçuşlarında Bagaj Hakkım Nedir? “Promosyon” sınıfı biletlerde 20 kg, “Ekonomi” sınıfı biletlerde 30 kg ve “Business” sınıfı biletlerde 40 kg olarak belirtilmiştir. Bebek yolcular için bagaj hakkı 10 kg’dır.

– Bagaj Hakkımı Aşarsam Ne Öderim? İç hatlarda fazla bagaj için kilo başı 6 TL ücret alınır. Dış hatlarda ücretlendirme gidilecek yere göre değişiklik gösterir ve kilo başı 3 ila 30 € arasında ödeme yapmanız gerekebilir.

Türk Hava Yolları iletişim numarası olan 0850 360 34 03 ile her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size daha iyi hizmet sunmak için buradayız!

Not: Bilgilerin güncel olup olmadığını kontrol etmek için lütfen resmi Türk Hava Yolları web sitesini ziyaret ediniz.

Lina Anadolu Turizm Mevlana Mh. Mevlana Cd. No:2/2 Sivas Call Now ButtonÇağrı Merkezini Ara